Logo BSU

Please use this identifier to cite or link to this item: http://elib.bsu.by/handle/123456789/198536
Title: О построении эллиптических функций
Authors: Левкович, В. Л.
Keywords: ЭБ БГУ::ЕСТЕСТВЕННЫЕ И ТОЧНЫЕ НАУКИ::Математика
Issue Date: 1928
Publisher: Менск : Выданне Праўлення БДУ
Citation: Працы Беларускага Дзяржаўнага Універсітэту у Менску = Труды Белорусского Государственного Университета в г. Минске = Les annales de l’Université de la Blanche-Ruthénie. 1. Пэдагогічны факультэт. Фізыка матэматычныя i прыродазнаўчыя навукі. – Менск : Выданне Праўлення БДУ, 1928. – № 17-18. – С. 315-323.
URI: http://elib.bsu.by/handle/123456789/198536
Appears in Collections:Працы Беларускага Дзяржаўнага Універсітэту у Менску. 1. Пэдагогічны факультэт. Фізыка матэматычныя i прыродазнаўчыя навукі.

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
315-323.pdf3,18 MBAdobe PDFView/Open


PlumX

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.